İŞLETMENİZİ DEZENFEKTE ETTİNİZ Mİ?

Türkiye’nin önde gelen temizlik hizmeti şirketi Euroclean güvencesiyle işletmenizi dezenfekte edin, kendinizi ve müşterilerinizi güvence altına alın.

Havalimanları ve Hastaneleri Biz Temizliyoruz

2005’ten beri Türkiye’nin önde gelen firmaları, havalimanları ve hastaneleri profesyonel temizlik hizmetinde bizi tercih ediyor.

Talepleri Karşılamak için 7/24 Çalışıyoruz

AVM, Otel, Okul, Fabrika ve büyük ölçekli işletmelerinizin dezenfeksiyon işlemleri için profesyonel kadromuzla günün 24 saatinde dezenfekte uygulaması sunuyoruz.

Okul ve Personel Servis Dezenfeksiyonu

Ulaşım dezenfeksiyonunda kesin ve hızlı dezenfekte hizmeti sağlıyor, araçlarınızı dakikalar içinde temizliyor ve hiç bir kalıntı bırakmadan kullanımınıza sunuyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Uzman kadromuzla sunmuş olduğumuz dezenfeksiyon işlemi ile yaşam alanlarınızı hijyenik, sağlıklı ve güvenilir bir ortama dönüştürüyoruz.

Corona ve Diğer Virüslere Etkili

Kullandığımız kimyasallar geniş etki spektrumuna sahip olup, dünyayı etkisi altına almış Corona virüsün yanı sıra Adone virüs, Polio virüs, Murin virüs gibi diğer virüs türlerinin de yok edilmesinde etkin maddelerdir

Etkili Dezenfeksiyon​

Dezenfekte işleminde kullandığımız biyosidal ürünler sayesinde sizlere gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir laboratuvar ortamı kadar etkin ve temizlenmiş mekanlar sunuyoruz.

Uzman ve Deneyimli Kadro​

5.000 üzerinde uzman personelden oluşan deneyimli kadromuz ile istediğiniz ölçekte ve kapasitede sizlere 7/24 en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Yüksek Kaliteli Malzeme​

En kaliteli ve sonuç odaklı profesyonel dezenfeksiyon hizmeti sunabilmek için ürünlerimiz aktif oksijen bazlı olup, kolloid gümüş ile stabilize edilmiştir

Doğa Dostu Ürünler​

Ürünlerimiz, renksiz ve kokusuzdur. Dezenfeksiyon sürecinde ve sonrasında kullanılan ürünler su ve oksijene dönüşür ve kalıntı bırakmaz.

Hızlı ve Etkili Uygulama​

Dezenfektasyon konusunda hızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Büyük yapılarda veya geniş alanlarda kısa sürede etkili dezenfeksiyon sağlıyoruz

Dezenfekte Süreci Nasıl İşliyor?

Sertifikalı Ekiplerimiz Hemen Gelsin

Çevre sağlığı alanında onaylı firmamız sertifikalı uzman kadrosuyla 81 ilde hizmetinizde. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ekiplerimiz 24 saat içerisinde alanlarınızın dezenfeksiyonunu sağlar ve sizlere sağlıklı güvenilir steril laboratuvar ortamı sunar.

Bir Saat İçinde Dezenfekte Edelim

15 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla oluşturduğumuz uzman ekibimiz bir saat içerisinde dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirerek alanlarınızı kısa sürede kullanıma hazır hale getirir.

Yarım Saat İçinde Kullanmaya Başlayın

Renksiz ve kokusuz dezenfektanlar işlem biter bitmez herhangi bir bekleme süresi olmaksızın alanı stabil bir halde kullanmanıza imkan sağlar. Reaksiyon sonrası su ve oksijene dönüşen kimyasallarımız sayesinde hiçbir kalıntı bırakmadan doğaya ve insana sağlığına dost dezenfeksiyon sağlıyoruz.

Hemen Teklif Alın

İLETİŞİM

İSTANBUL BÖLGE OFİSİ (MERKEZ)

Halkalı Mahallesi Dereboyu Caddesi NO:68 – İstanbul

Tel         : (0212) 284 55 30 – 221 10 45
Faks      : (0212) 221 10 46
E-posta  : istanbul@euroclean.com.tr

ANKARA BÖLGE OFİSİ

Kavaklıdere Mah. Güvenlik Cad. No:29/A – Ankara

Tel         : (0312) 419 18 18 – 419 00 09
Faks      : (0312) 418 30 99
E-posta  : info@euroclean.com.tr

HIZLI İLETİŞİM

+90 530 917 87 29

SOSYAL MEDYA